İhale Konusu Hizmet, 02/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında 251 İş Günü Süreyle Muratbey Gümrük Müdürlüğü Personelini Müdürlük Binasına Ulaşımını Sağlamak İçin Personel Servis Kiralama İşi
Ticaret Bakanlığı - Muratbey Gümrük Müdürlüğü tarafından açılan "İhale Konusu Hizmet, 02/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında 251 İş Günü Süreyle Muratbey Gümrük Müdürlüğü Personelini Müdürlük Binasına Ulaşımını Sağlamak İçin Personel Servis Kiralama İşi" ihalesini Dağlar Ağası Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 4.599.575 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1526947).
- İhale Kayıt No
- 2025/1526947
- Kazanan firma
- Dağlar Ağası Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺4.599.575
- İstekli sayısı
- 6
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 07.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1526947 · Sonuç tarihi: 07.11.2025
İhalenin konusu
Bu Madde Boş Bırakılmıştır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Dağlar Ağası Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺36.562.180.
- İdare hakkında: Ticaret Bakanlığı - Muratbey Gümrük Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.