Ticaret Bakanlığı Muratbey Gümrük Müdürlüğü Personel Taşıma Servis Hizmet Alım İşi- 2021 Yılı (248 İşgünü) 3 Adet 27 Kişilik Midibüsle
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTicaret Bakanlığı - Muratbey Gümrük Müdürlüğü tarafından açılan "Ticaret Bakanlığı Muratbey Gümrük Müdürlüğü Personel Taşıma Servis Hizmet Alım İşi- 2021 Yılı (248 İşgünü) 3 Adet 27 Kişilik Midibüsle" ihalesini Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi 316.696 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/539514).
- İhale Kayıt No
- 2020/539514
- Kazanan firma
- Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺316.696
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 18.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/539514 · Sonuç tarihi: 18.12.2020
İhalenin konusu
Muratbey Gümrük Müdürlüğü personelinin, 01/01/2021-31/12/2021 tarihleri arasında (248 İş Günü Süreyle 3 Adet 27+1 Kişilik Midibüs ile) Taşıma Hizmet İhalesidir
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺13.572.752.
- İdare hakkında: Ticaret Bakanlığı - Muratbey Gümrük Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.