İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/196259) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/196259
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/196259 · Sonuç tarihi: 01.06.2021
İhalenin konusu
56 (Ellialtı) Kalem/Kısım Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.945.473.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺75.119
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺34.800
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., ₺75.119; 2. kısım: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, ₺34.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Yılı Genel İlaç Alım İhalesi — Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama Anonim Şirketi, ₺75.050, İzmir (26.08.2026)
- Tıbbi Sarf Malzeme — MDD Yatırım Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺75.200, Bayburt (28.10.2025)
- 2026 Yılı Kardiyoloji Malzemeleri — Gazi Endüstri Anonim Şirketi, ₺75.000, İzmir (15.12.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →