İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/519226) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/519226
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/519226 · Sonuç tarihi: 12.10.2021
İhalenin konusu
41 Kalem/Kısım Tüketim Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gül Ecza Deposu Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.650.433.
- İdare hakkında: T.C. TRABZON VALİLİĞİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ KANUNİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İlaç alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gül Ecza Deposu Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺101.450 (1 istekli)
Gül Ecza Deposu Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺32.369 (2 istekli)
Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gül Ecza Deposu Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺101.450; 2. kısım: Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺32.369.
T.C. TRABZON VALİLİĞİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ KANUNİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İlaç alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., ₺75.119 (01.06.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 36 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi — Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺101.400, Kayseri (23.07.2026)
- 2026 Yılı 161 Kalem Diş Sarf Malzemesi — Akme Diş Deposu Limited Şirketi, ₺101.276, Samsun (31.12.2025)
- 8 Kısım 13 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Diya-Tek Diyaliz Tekstil Medikal Bilgisayar Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺101.640, Karaman (23.03.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →