İller Bankası AŞ İzmir Bölge Müdürlüğü Sürücü
İller Bankası Anonim Şirketi İzmir Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "İller Bankası AŞ İzmir Bölge Müdürlüğü Sürücü" ihalesini Ak Grup İthalat İhracat Enerji Otomotiv Turizm Nakliye İlaçlama Temizlik Gıda Pazarlama Hizmet Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 14.677.015,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/390971).
- İhale Kayıt No
- 2026/390971
- Kazanan firma
- Ak Grup İthalat İhracat Enerji Otomotiv Turizm Nakliye İlaçlama Temizlik Gıda Pazarlama Hizmet Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺14.677.016
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 14.04.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/390971 · Sonuç tarihi: 14.04.2026
İhalenin konusu
16.04.2026 – 31.08.2028 Tarihleri Arasında Çalışacak 7 (Yedi) Sürücü
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ak Grup İthalat İhracat Enerji Otomotiv Turizm Nakliye İlaçlama Temizlik Gıda Pazarlama Hizmet Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺28.036.354.
- İdare hakkında: İller Bankası Anonim Şirketi İzmir Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.