İNŞAAT MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriİNŞAAT MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/59875) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/59875
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muğla
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/59875 · Sonuç tarihi: 18.03.2020
İhalenin konusu
2 kalem (Çimento-Demir), 9 kalem (Beton Büz ve B.Arme Büz), 1 kalem (C25 Hazır Beton), 4 kalem (Muflu SN8 Koruge Boru) ve 5 kalem (Filler, Mıcır, Kum ve Beton Çakılı) mal alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| (Çimento-Demir) | 2 | kalem |
| (Beton Büz ve B.Arme Büz) | 9 | kalem |
| (C25 Hazır Beton) | 1 | kalem |
| (Muflu SN8 Koruge Boru) | 4 | kalem |
| (Filler, Mıcır, Kum ve Beton Çakılı) mal alımı | 5 | kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺55.787
2. kısım
Özşahin Prefabrik İnşaat Turizm Ticaret Ltd.Şti. — ₺389.940
Özşahin Prefabrik İnşaat Turizm Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İNŞAAT MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺55.787; 2. kısım: Özşahin Prefabrik İnşaat Turizm Ticaret Ltd.Şti., ₺389.940.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- DEMİR VE SAHA BETONU SATIN ALINACAKTIR — Trakim Yapı Kimyasalları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺56.000, Edirne (13.03.2020)
- 450 Metre 304 L Malzemeden Üretilmiş Dikişsiz İki Tarafı Dişli Paslanmaz Boru, 120 Adet 304 Malzemeden Üretilmiş İçten Dişli Paslanmaz Manşon Temini — BK Paslanmaz Çelik ve Vana Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺55.500, Çanakkale (30.04.2026)
- İnşaat Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺55.500, Antalya (16.05.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →