İş Makinası ve Hafif Vasıta Yedekleri Temini
Sulama ve İş Makineleriİş Makinası ve Hafif Vasıta Yedekleri Temini ihalesi (İKN 2026/803261) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/803261
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/803261 · Sonuç tarihi: 18.06.2026
İhalenin konusu
72 Kalem (371 Adet) İş Makinası ve Hafif Vasıta Yedekleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺266.768
2. kısım
N.B Baran Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺36.324
N.B Baran Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Erçetin İş Makinaları Yedek Parçaları İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺395.932
Erçetin İş Makinaları Yedek Parçaları İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Oto Metin Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺194.714
Oto Metin Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İş Makinası ve Hafif Vasıta Yedekleri Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺266.768; 2. kısım: N.B Baran Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺36.324; 3. kısım: Erçetin İş Makinaları Yedek Parçaları İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺395.932; 4. kısım: Oto Metin Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺194.714.
TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- Muhtelif Filtre Alımı — Şampiyon Filtre Pazarlama Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺1.447.347 (26.06.2026)
- GLİ-4 MEB 7.905 Ton Kömür Nakli (Bartın, Karabük, Kastamonu, Sinop, Zonguldak) — S.S Tavşanlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺11.327.865 (22.05.2026)
- GLİ-3 MEB 15.992,5 Ton Kömür Nakli (Afyonkarahisar, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Eskişehir, Kütahya, Uşak) — Şirin Nakliyecilik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺17.750.076 (01.06.2026)
- ELİ-3 MEB 12176,5 Ton Kömür Nakli (Aksaray, Kırıkkale, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Ankara, Konya) — Anka Sur Taşımacılık Tarım İnşaat Akaryakıt Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺27.397.125 (03.06.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sulama ve İş Makineleri
- PEYZAJ VE SULAMA SİSTEMİ MALZEMESİ SATIN — Pektaş Kardeşler Fidancılık Nakliyat İnşaat Madencilik Temizlik Hizmetleri Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺260.020, Gümüşhane (17.05.2021)
- Konveyör Bant Alımı — Kale Kayışları Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺258.159, Ankara (06.08.2026)
- DAMLA SULAMA MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺245.000, Düzce (29.03.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →