İşçilik Hizmet Alımı
İş ve Danışmanlık Hizmetleri"İşçilik Hizmet Alımı" ihalesinin sonucu (İKN 2020/10549). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/10549
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺404.945
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Adıyaman
- Sonuç tarihi
- 12.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/10549 · Sonuç tarihi: 12.02.2020
İhalenin konusu
01/03/2020-31/12/2020 Tarihleri Arasında Olmak Üzere 10 Ay Süreliğine 8 Adet Beden (Karot Kesim) İşçilik Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺404.945 — MALATYA BÖLGE (BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ) DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR MADEN TETKİK VE ARAMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ adına İş ve Danışmanlık Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (601.794,8 ₺) %33 altında.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.