İstanbul Pazarlama Şubesi Müdürlüğü 5 İşçi ile Malzemesiz Temizlik Hizmeti Alımı İşi
Temizlik ve Çevre HizmetleriMakina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü (MKE) Pazarlama Ve İhracat Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "İstanbul Pazarlama Şubesi Müdürlüğü 5 İşçi ile Malzemesiz Temizlik Hizmeti Alımı İşi" ihalesini TMY Temizlik İnşaat Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi 472.446,12 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/447882).
- İhale Kayıt No
- 2019/447882
- Kazanan firma
- TMY Temizlik İnşaat Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺472.446
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü (MKE) Pazarlama Ve İhracat Dairesi Başkanlığı
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 13.11.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/447882 · Sonuç tarihi: 13.11.2019
İhalenin konusu
5 İşçi ile Malzemesiz Temizlik Hizmeti Alımı işinin 01/01/2020 tarihinden 31/12/2021 tarihine kadar 24 ay süreli yaptırılması işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
TMY Temizlik İnşaat Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →