İstanbul Pazarlama Şubesi Müdürlüğü 8 Kişi İle Silahlı Özel Güvenlik Hizmeti Alımı İşi
İş ve Danışmanlık HizmetleriMakina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü (MKE) Pazarlama Ve İhracat Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "İstanbul Pazarlama Şubesi Müdürlüğü 8 Kişi İle Silahlı Özel Güvenlik Hizmeti Alımı İşi" ihalesini TR Akincilar Özel Güvenlik Anonim Şirketi 1.035.937,32 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/442153).
- İhale Kayıt No
- 2019/442153
- Kazanan firma
- TR Akincilar Özel Güvenlik Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.035.937
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü (MKE) Pazarlama Ve İhracat Dairesi Başkanlığı
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 06.11.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/442153 · Sonuç tarihi: 06.11.2019
İhalenin konusu
8 Kişi ile (asgari ücretin %40 fazlası) Silahlı Özel Güvenlik Hizmeti Alımı işinin, 01/01/2020 tarihinden 31/12/2021 tarihine kadar 24 ay süreli teknik şartnamede belirtilen koruma ve güvenlik hizmetinin alınması işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
TR Akincilar Özel Güvenlik Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →