Kablo Rakor Alımı
Kablo Rakor Alımı ihalesi (İKN 2026/445198) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/445198
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/445198 · Sonuç tarihi: 14.04.2026
İhalenin konusu
Muhtelif Miktarlarda Kablo Rakor Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Arda Makina Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺37.420
Arda Makina Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gravıty Robotik Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺200
Gravıty Robotik Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Ortaçlar Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺700
Ortaçlar Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kablo Rakor Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Arda Makina Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺37.420; 2. kısım: Gravıty Robotik Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺200; 3. kısım: Ortaçlar Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺700.
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Emprenye Matkap Alımı — DBC Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺22.200 (23.10.2025)
- Batman Elektrik Atölyesi İçin Elektrik Motorların ve Alternatörlerin Bakım ve Onarımı Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.455.850 (16.02.2026)
- Batman Elektrik Atölyesi Klima Bakım Onarım Hizmet Alımı — Biltekso İklimlendirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.507.116 (17.07.2026)
- Kademeli Pompa Alımı — Sempa Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.218.925 (04.12.2025)
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →