Mapa Alımı
Mapa Alımı ihalesi (İKN 2025/1469093) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1469093
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1469093 · Sonuç tarihi: 06.10.2025
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
2M Makina Mümessillik ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺19.099
2M Makina Mümessillik ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Güven Çelik Halat İnşaat Asansör Makina Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺7.150
Güven Çelik Halat İnşaat Asansör Makina Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Mapa Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: 2M Makina Mümessillik ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺19.099; 2. kısım: Güven Çelik Halat İnşaat Asansör Makina Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺7.150.
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Emprenye Matkap Alımı — DBC Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺22.200 (23.10.2025)
- Kablo Rakor Alımı — Arda Makina Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺37.420 (14.04.2026)
- Batman Elektrik Atölyesi İçin Elektrik Motorların ve Alternatörlerin Bakım ve Onarımı Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.455.850 (16.02.2026)
- Batman Elektrik Atölyesi Klima Bakım Onarım Hizmet Alımı — Biltekso İklimlendirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.507.116 (17.07.2026)
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →