Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası
Giyim ve TekstilKişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası ihalesi (İKN 2021/737043) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/737043
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/737043 · Sonuç tarihi: 13.01.2022
İhalenin konusu
Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası Alımı – 45 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Pollyboot Çizme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺829.607.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-7.Bölge Samsun Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 22 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 30,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Pollyboot Çizme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺49.888 (3 istekli)
Pollyboot Çizme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺111.215 (3 istekli)
3. kısım
Samteks Mak.İnş.Taah.Teks.İml.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺41.197 (3 istekli)
Samteks Mak.İnş.Taah.Teks.İml.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Pollyboot Çizme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺49.888; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺111.215; 3. kısım: Samteks Mak.İnş.Taah.Teks.İml.San.Tic.Ltd.Şti., ₺41.197.
Bölge Müdürlüğü-7.Bölge Samsun Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Amasya-Hamamözü Gökdere Göleti Proje Yapımı — Su Teknik Mühendislik Müşavirlik İnş.San. ve Tic. Ltd.Şti., ₺321.000 (26.07.2021)
- Tokat-Reşadiye İsmailiye Göleti Proje Yapımı — Su Teknik Mühendislik Müşavirlik İnş.San. ve Tic. Ltd.Şti., ₺359.000 (16.08.2021)
- Samsun-Havza Çamyatağı Göleti Proje Yapımı — TMC Proje Müşavirlik Mühendislik İnş.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺389.000 (19.11.2021)
- Tokat-Başçiftlik Göleti Proje Yapımı — Akışkan Mühendislik İn.Ta.Tu.Ta.Ha.San.ve Ti.Ltd.Şt., ₺398.000 (10.02.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺49.777, Denizli (04.08.2021)
- Karayolları 2 Bölge Müdürlüğü İşyerlerinde Fiilen Arazide ve Atölye Hizmetlerinde Görevli Sanat Sınıfı Personel İçin Kişisel Koruyucu Donanım Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺50.260, İzmir (22.09.2020)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinde Görev Yapan Personeller İçin Kurumsal Kimlik Kılavuzu Kapsamında Kıyafet Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺49.320, Düzce (22.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →