MGM Yeraltı Elektrik Kabloları Temini
MGM Yeraltı Elektrik Kabloları Temini ihalesi (İKN 2025/2029142) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2029142
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2029142 · Sonuç tarihi: 16.03.2026
İhalenin konusu
17 Kalem MGM Yeraltı Elektrik Kabloları Temini
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ünika Üniversal Kablo Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.709.450.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ünika Üniversal Kablo Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺136.650
Ünika Üniversal Kablo Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Üntel Kabloları Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺571.370
Üntel Kabloları Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
MGM Yeraltı Elektrik Kabloları Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ünika Üniversal Kablo Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺136.650; 2. kısım: Üntel Kabloları Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺571.370.
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- ÇZK Palet ve Kilit Temini — Teknik Dövme Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺136.797 (04.06.2026)
- CNC Dik İşleme Merkezi — DMS CNC Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺129.800 (21.01.2026)
- Muhtelif Cins Madeni Yağ Temini — Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺126.162 (12.02.2026)
- Çeneli Taş Kırıcı Temini — Albacore Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺149.500 (02.01.2026)
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →