Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü 01/04/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası (9 Ay) 4 Adet 2020 Model Öncü ve Artçı Koruma Aracı Sürücüsüz Ve Yakıtı İdareye Ait Olmak Üzere Araç Kiralanması İşi
Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü 01/04/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası (9 Ay) 4 Adet 2020 Model Öncü ve Artçı Koruma Aracı Sürücüsüz Ve Yakıtı İdareye Ait Olmak Üzere Araç Kiralanması İşi" ihalesini Kaya Seyahat Turizm.San.ve DıĢ.Tic.Ltd.ġti. 583.200 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/54980).
- İhale Kayıt No
- 2021/54980
- Kazanan firma
- Kaya Seyahat Turizm.San.ve DıĢ.Tic.Ltd.ġti.
- Sözleşme bedeli
- ₺583.200
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 18.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/54980 · Sonuç tarihi: 18.03.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kaya Seyahat Turizm.San.ve DıĢ.Tic.Ltd.ġti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺36.090.400.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kaya Seyahat Turizm.San.ve DıĢ.Tic.Ltd.ġti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →