Muhtelif Ekipmanlara Ait Palet Pim ve Burçları
Muhtelif Ekipmanlara Ait Palet Pim ve Burçları ihalesi (İKN 2020/745296) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/745296
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/745296 · Sonuç tarihi: 26.03.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Tarım Ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Makina İmalat Ve Donatım Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aytok Tarım Enerji LPG Bilgisayar Makina Kagıt Sanayi ve DıĢ Ticaret Limited ġirketi — ₺2.127.120
Aytok Tarım Enerji LPG Bilgisayar Makina Kagıt Sanayi ve DıĢ Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Hidromek-Hidrolik ve Mekanik Makina Ġmalat Sanayi ve Ticaret Anonim ġirketi — ₺812.000
Hidromek-Hidrolik ve Mekanik Makina Ġmalat Sanayi ve Ticaret Anonim ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif Ekipmanlara Ait Palet Pim ve Burçları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aytok Tarım Enerji LPG Bilgisayar Makina Kagıt Sanayi ve DıĢ Ticaret Limited ġirketi, ₺2.127.120; 2. kısım: Hidromek-Hidrolik ve Mekanik Makina Ġmalat Sanayi ve Ticaret Anonim ġirketi, ₺812.000.
Tarım Ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Makina İmalat Ve Donatım Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Muhtelif Ekipmanlara Ait Palet Baklası — Kayabaşı Makina Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.105.280 (05.04.2021)
- Muhtelif Ekipmanlara Ait Yürüyüş Grubu Malzemeleri Alımı — Erçetin İş Makinaları Yedek Parçaları İnş Ve Dış Tic.Ltd.Şti, ₺3.342.582 (26.03.2021)
- Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası Alımı — Yıldızlar İş Elbiseleri İş Güvenliği Ekipmanları İnşaat Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.675 (08.07.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →