Muhtelif İş Güvenliği Malzemesi
Giyim ve TekstilMuhtelif İş Güvenliği Malzemesi ihalesi (İKN 2020/366720) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/366720
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/366720 · Sonuç tarihi: 16.09.2020
İhalenin konusu
8 Kısım / 28 Kalem Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Küçükoğlu Elektrik Mühendislik Hizmetleri Taahhüt Ticaret İnşaat Turizm Limited Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.090.190.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Küçükoğlu Elektrik Mühendislik Hizmetleri Taahhüt Ticaret İnşaat Turizm Limited Şirketi — ₺129.128
Küçükoğlu Elektrik Mühendislik Hizmetleri Taahhüt Ticaret İnşaat Turizm Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Turkuaz Nalburiye İş Sağlığı Güvenliği ve Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺2.140
Turkuaz Nalburiye İş Sağlığı Güvenliği ve Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Muhtelif İş Güvenliği Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Küçükoğlu Elektrik Mühendislik Hizmetleri Taahhüt Ticaret İnşaat Turizm Limited Şirketi, ₺129.128; 2. kısım: Turkuaz Nalburiye İş Sağlığı Güvenliği ve Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.140.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Karayolları 12 Bölge Müdürlüğü Kişisel Koruyucu Donanım Alımı İşi — Öztaşkınlar Giyim San.Tic.Ltd.Şti., ₺129.000, Erzurum (13.09.2021)
- ÖZEL GÜVENLİK ÜNİFORMALARI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺129.402, Ankara (16.06.2021)
- 33 Kalem Personel Kıyafet Alımı — Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺128.580, Karaman (08.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →