Kamu İhaleleri

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR

İş ve Danışmanlık Hizmetleri

TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Özel Güvenlik hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Öz-Ge Güvenlik Özel Güvenlik Dan.Ve Eğitim Merkezi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 4.256.198,7 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/652781).

İhale Kayıt No
2021/652781
Kazanan firma
Öz-Ge Güvenlik Özel Güvenlik Dan.Ve Eğitim Merkezi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺4.256.199
İstekli sayısı
5
İl
Sakarya
Sonuç tarihi
20.12.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/652781 · Sonuç tarihi: 20.12.2021

İhalenin konusu

43 Adet Güvenlik Personeli İle 01.01.2022 - 31.12.2022 Tarihleri Arasında (12 Ay) Güvenlik Hizmet Alımı

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Öz-Ge Güvenlik Özel Güvenlik Dan.Ve Eğitim Merkezi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →