Personel Servis Kiralama İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDestek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Personel Servis Kiralama İşi" ihalesini Mavera 1 Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi, Güldenler Turizm Taşımacılık Nak.Dağ.Tic.Ltd.Şti., Öz Üstün Turizm Taşımacılık Otomotiv-İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı 3.793.608 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/537653).
- İhale Kayıt No
- 2019/537653
- Kazanan firma
- Mavera 1 Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi, Güldenler Turizm Taşımacılık Nak.Dağ.Tic.Ltd.Şti., Öz Üstün Turizm Taşımacılık Otomotiv-İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺3.793.608
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 20.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/537653 · Sonuç tarihi: 20.12.2019
İhalenin konusu
02.01.2020- 31.12.2020 tarihleri arasında ; 65 Adet Muhtelif servis aracının sürücülü olarak kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺3.793.608 — Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (4.586.933,5 ₺) %17 altında.
- İdare hakkında: Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 52 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.