Personel Servis Kiralama İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDestek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Personel Servis Kiralama İşi" ihalesini Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi 3.864.978 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/570333).
- İhale Kayıt No
- 2020/570333
- Kazanan firma
- Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.864.978
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 22.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/570333 · Sonuç tarihi: 22.12.2020
İhalenin konusu
04.01.2021- 31.12.2021 tarihleri arasında ; 65 Adet Muhtelif servis aracının sürücülü olarak kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺3.864.978 — Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (4.586.933,5 ₺) %16 altında.
- Kazananın karnesi: Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺104.089.217.
- İdare hakkında: Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 52 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ankara Seyahat Turizm Otomotiv Temizlik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →