Personel Taşıma (İstanbul)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından açılan "Personel Taşıma (İstanbul)" ihalesini Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1.837.320 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/434176).
- İhale Kayıt No
- 2022/434176
- Kazanan firma
- Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.837.320
- İstekli sayısı
- 6
- İdare
- İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 30.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/434176 · Sonuç tarihi: 30.06.2022
İhalenin konusu
Sermaye Piyasası Kurulunun İstanbul'da Görevli Personelinin İşe Geliş ve Gidişlerinin Sağlanması Amacıyla 01.07.2022 - 30.06.2023 Tarihleri Arasında 251 İş Günü Süreyle Toplam 6 (Altı) Adet Servis Aracı İle Personel Taşıma Hizmeti Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.982.112.
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sinatur Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →