Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi
Yakıt, Elektrik ve Enerjiİdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından açılan "Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi" ihalesini Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi 1.887.725 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2020/728951).
- İhale Kayıt No
- 2020/728951
- Kazanan firma
- Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.887.725
- İstekli sayısı
- 6
- İdare
- İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 07.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/728951 · Sonuç tarihi: 07.07.2021
İhalenin konusu
01.09.2021 - 31.08.2022 tarihleri arasında Sermaye Piyasası Kurulunun Ankara hizmet binasının elektrik enerjisi ihtiyacının karşılanması amacıyla serbest piyasadan 2.450.000 kilowatt saat elektrik enerjisi alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamanın (3,1 istekli) %94 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺91.060.225.
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.