Selenoıd Valf- Su Filtresi - Disli Pompa (6 Kalem)
Selenoıd Valf- Su Filtresi - Disli Pompa (6 Kalem) ihalesi (İKN 2022/204608) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/204608
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/204608 · Sonuç tarihi: 15.04.2022
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
PVD Proses Vana Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺5.875
PVD Proses Vana Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Artok Gaz Makina Hırd.Pet.Ür.İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd — ₺9.800
Artok Gaz Makina Hırd.Pet.Ür.İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Selenoıd Valf- Su Filtresi - Disli Pompa (6 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: PVD Proses Vana Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.875; 2. kısım: Artok Gaz Makina Hırd.Pet.Ür.İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd, ₺9.800.
SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Özel Bağlantı Elemanları (Marmaray Araçları İçin) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺12.020 (08.07.2025)
- Wheel Chaır Ramp - Moldıng Enterance (8 Kalem) — Özbir Vagon Araç Makina İmalat ve İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺12.900 (14.06.2022)
- METS 160 km/h Projesi Bağlantı Elemanları (58 Kalem) — Icerra Mühendislik ve Teknoloji Limited Şirketi, ₺14.323 (23.06.2025)
- Gaz Alarm Cihazı - Monostat, Honeywell (2 Kalem) — Maketek İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺15.066 (10.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →