Wheel Chaır Ramp - Moldıng Enterance (8 Kalem)
Wheel Chaır Ramp - Moldıng Enterance (8 Kalem) ihalesi (İKN 2022/436762) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/436762
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/436762 · Sonuç tarihi: 10.06.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hilal Alüminyum İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺306.441.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hilal Alüminyum İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺6.817
Hilal Alüminyum İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Özbir Vagon Araç Makina İmalat ve İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺12.900
Özbir Vagon Araç Makina İmalat ve İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Wheel Chaır Ramp - Moldıng Enterance (8 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hilal Alüminyum İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺6.817; 2. kısım: Özbir Vagon Araç Makina İmalat ve İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺12.900.
SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Selenoıd Valf- Su Filtresi - Disli Pompa (6 Kalem) — PVD Proses Vana Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.875 (15.04.2022)
- Özel Bağlantı Elemanları (Marmaray Araçları İçin) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺12.020 (08.07.2025)
- METS 160 km/h Projesi Bağlantı Elemanları (58 Kalem) — Icerra Mühendislik ve Teknoloji Limited Şirketi, ₺14.323 (23.06.2025)
- Gaz Alarm Cihazı - Monostat, Honeywell (2 Kalem) — Maketek İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺15.066 (10.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →