Sıfır Atık Ekipmanları Alımı
Sıfır Atık Ekipmanları Alımı ihalesi (İKN 2020/13147) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/13147
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Kastamonu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/13147 · Sonuç tarihi: 12.03.2020
İhalenin konusu
5 Kısım - Sıfır Atık Ekipmanı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 90 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺27.224
2. kısım
Kayaplas Kayalar Plastik San. Ve Tic A.Ş. — ₺89.664
Kayaplas Kayalar Plastik San. Ve Tic A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Uçak Plastik Kalıp Metal İthalat İhr Sanayi Ve Tic AŞ — ₺64.080
Uçak Plastik Kalıp Metal İthalat İhr Sanayi Ve Tic AŞ firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sıfır Atık Ekipmanları Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺27.224; 2. kısım: Kayaplas Kayalar Plastik San. Ve Tic A.Ş., ₺89.664; 3. kısım: Uçak Plastik Kalıp Metal İthalat İhr Sanayi Ve Tic AŞ, ₺64.080.
Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Akaryakıt — İlksa Makina İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺27.459 (16.03.2021)
- Temizlik Malzemesi Alımı — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺22.278 (29.06.2021)
- 39 Kalem Sarf Malzeme Alımı — Medikal İş Hast.Lab.Cihaz ve Alet.İth.Taah.Müm.Tic.Ltd.Şti., ₺21.600 (23.08.2021)
- Tıbbi Cihaz Alımı — BTM DanıĢmanlık Sağlık ve Enerji Yatırımları Ticaret Limited ġirketi, ₺43.000 (08.06.2020)
Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →