Temizlik Malzemesi Alımı
Mobilya ve DöşemeTemizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2021/236605) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/236605
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kastamonu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/236605 · Sonuç tarihi: 29.06.2021
İhalenin konusu
29 Kalem-Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 50 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺16.021.691.
- İdare hakkında: Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 33 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺22.278
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ertuğrul Temizlik Ürünleri Sanayi Ve Turizm Ticaret Ltd.Şti — ₺60.461
Ertuğrul Temizlik Ürünleri Sanayi Ve Turizm Ticaret Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺22.278; 2. kısım: Ertuğrul Temizlik Ürünleri Sanayi Ve Turizm Ticaret Ltd.Şti, ₺60.461.
Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kırtasiye Malzemesi Alımı — Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, ₺20.151 (04.05.2026)
- Akaryakıt — İlksa Makina İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺27.459 (16.03.2021)
- 39 Kalem Sarf Malzeme Alımı — Medikal İş Hast.Lab.Cihaz ve Alet.İth.Taah.Müm.Tic.Ltd.Şti., ₺50.344 (16.08.2021)
- Diş Sarf Malzeme Alımı — İnci Dental Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺60.445 (14.07.2026)
Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 2026 Yılı Temizlik Malzemesi Alımı — STR Medikal Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺22.600, Manisa (30.12.2025)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI SATIN — A ve A Sağlık Anonim Şirketi, ₺20.980, Denizli (27.05.2021)
- Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastenesi 2026 Yılı Temizlik Malzemesi Alımı — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺20.867, İzmir (05.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →