Sürekli İşçi ve Güvenlik Personeli İçin Kıyafet ve Ayakkabı Alımı
Giyim ve TekstilSürekli İşçi ve Güvenlik Personeli İçin Kıyafet ve Ayakkabı Alımı ihalesi (İKN 2022/438233) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/438233
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/438233 · Sonuç tarihi: 21.06.2022
İhalenin konusu
9 Kısım Sürekli İşçi ve Güvenlik Personeli İçin Kıyafet ve Ayakkabı Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Zonguldak Karadeniz Ereğli Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 25 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺116.640 (3 istekli)
2. kısım
Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺396.420 (3 istekli)
Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sürekli İşçi ve Güvenlik Personeli İçin Kıyafet ve Ayakkabı Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺116.640; 2. kısım: Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺396.420.
Devlet Hastanesi -Zonguldak Karadeniz Ereğli Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Radyoloji Cihazları, Makine Sistemlerinin Periyodik Bakım, Onarım ve Kalibrasyonu İle İlaçlama Hizmet Alımı — Lider Ecem İlaçlama Temizlik ve Ticaret Limited Şirketi, ₺70.800 (08.02.2022)
- 44 Kalem İlaç Alımı — Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺69.917 (18.04.2022)
- 139 Kalem Kırtasiye, Temizlik, Giyecek Malzemesi İle Avadanlık ve Yedek Parça Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺29.900 (13.05.2022)
- 87 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzeme Alımı — Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺29.752 (14.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR — Demirtepe Teks.İnşaat Gıda Medikal Elekt.Elektronik Turizm San.Tic.Ltd.Şti., ₺116.959, Düzce (23.09.2021)
- 2026 Yılı Personel Giyim Kuşam Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺117.128, İzmir (15.04.2026)
- 8 Kalem Personel Kıyafeti Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺117.600, İstanbul (10.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →