Kamu İhaleleri

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Merkez ve Ek Hizmet Birimlerinde görevli personel için malzeme dahil yemek hazırlama, dağıtım ve sonrası hizmetlerini kapsayan Hizmet Alım İşi İhalesi

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Merkez ve Ek Hizmet Birimlerinde görevli personel için malzeme dahil yemek hazırlama, dağıtım ve sonrası hizmetlerini kapsayan Hizmet Alım İşi İhalesi" ihalesini Safran Hazır Yemek Sanayi Anonim Şirketi 7.260.250 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/227721).

İhale Kayıt No
2022/227721
Kazanan firma
Safran Hazır Yemek Sanayi Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺7.260.250
İstekli sayısı
4
İl
Ankara
Sonuç tarihi
23.05.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/227721 · Sonuç tarihi: 23.05.2022

İhalenin konusu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Merkez ve Ek hizmet birimlerinde görevli ortalama 500 personel için 01.07.2022- 30.06.2023 tarihleri arasında ortalama 128.500 adet öğle yemeği hazırlama dağıtım ve sonrası hizmetleri alım işi ihalesi.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Safran Hazır Yemek Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →