TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü 2022 Yılı 7 (Yedi) Aylık İaşe Merkezi Yemek Pişirme ve Servis Hizmeti İşi
Yemek ve Konaklama HizmetleriTürkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Eskişehir Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü 2022 Yılı 7 (Yedi) Aylık İaşe Merkezi Yemek Pişirme ve Servis Hizmeti İşi" ihalesini Hanedan Kurumsal Hizmetler Gıda Yemek Temizlik İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti 7.252.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/325773).
- İhale Kayıt No
- 2022/325773
- Kazanan firma
- Hanedan Kurumsal Hizmetler Gıda Yemek Temizlik İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺7.252.000
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- Eskişehir
- Sonuç tarihi
- 06.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/325773 · Sonuç tarihi: 06.06.2022
İhalenin konusu
01.06.2022 - 31.12.2022 Tarihleri Arası, 7 Ay Süreli, 140.000 Tabldot, Malzeme Dahil Yemek Pişirme ve Servis Hizmet İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 8 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %48 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Hanedan Kurumsal Hizmetler Gıda Yemek Temizlik İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺48.905.841.
- İdare hakkında: Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Eskişehir Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 19 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.