TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/190236) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/190236
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/190236 · Sonuç tarihi: 27.05.2021
İhalenin konusu
33 Kalem Temizlik Malzemeleri, Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 77 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺28.727.042.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺117.141
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺229.001
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺117.141; 2. kısım: Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺229.001.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- MUHTELİF KİT,KİMYASAL,LAB, TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN — Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti., ₺117.265, İzmir (10.08.2020)
- 31 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺116.668, Adıyaman (10.06.2022)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Öykü Tıbbi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺116.500, Çanakkale (24.03.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →