Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ekipmanları Alımı
Mobilya ve DöşemeTemizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ekipmanları Alımı ihalesi (İKN 2020/275037) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/275037
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/275037 · Sonuç tarihi: 07.08.2020
İhalenin konusu
15 Kalem Temizlik Malzemesi, 54 Kalem Temizlik Ekipmanı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Temizlik Malzemesi | 15 | Kalem |
| Temizlik Ekipmanı | 54 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Yıldız Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺92.580
2. kısım
Ay Tem İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺559.151
Ay Tem İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ekipmanları Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺92.580; 2. kısım: Ay Tem İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺559.151.
İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Yıldız Teknik Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ekipmanları Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺107.680 (11.04.2022)
- Sıfır Atık Toplama Üniteleri Ve Ekipmanları Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺382.300 (05.01.2021)
- Öğrenme Yönetim Sistemi — Fİ Teknoloji ve Mühendislik Limited Şirketi, ₺864.000 (09.05.2022)
- Davutpaşa ve Beşiktaş Kampüsleri Yeşil Alanlarında Bakım ve Onarlm Hizmeti Alımı — İşra İnş.Taah.Turz.Tic.San.Ltd.Şti., ₺2.822.022 (11.01.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 45 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺92.495, Muş (13.05.2022)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler Ġthalat Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi, ₺92.800, Samsun (08.06.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Akburan Temizlik Gıda ve Tarım Ürünleri İnşaat Malzemeleri Yakacak Maddeleri Taşımacılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺92.060, İzmir (12.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →