TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/181619) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/181619
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/181619 · Sonuç tarihi: 05.06.2020
İhalenin konusu
29 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺38.475
2. kısım
2 B Temizlik ve Gıda Maddeleri Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited ġirketi — ₺236.588
2 B Temizlik ve Gıda Maddeleri Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler Ġthalat Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi — ₺92.800
Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler Ġthalat Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺38.475; 2. kısım: 2 B Temizlik ve Gıda Maddeleri Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited ġirketi, ₺236.588; 3. kısım: Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler Ġthalat Ticaret ve Sanayi Anonim ġirketi, ₺92.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi, ₺38.387, Niğde (04.05.2020)
- Temizlik Malzemeleri Alımı İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺38.300, Konya (25.02.2026)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — MET Mutfak Gereçleri Endüstriyel Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺38.915, Osmaniye (27.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →