TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/730452) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/730452
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/730452 · Sonuç tarihi: 16.02.2021
İhalenin konusu
48 Kalem Temizlik Malzemeleri - Değişik Miktarlarda
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.218.270.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti. — ₺78.738
Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺160.546
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Efe 1 Temizlik Kırtasiye Gıda İnş.Tic.Ltd.Şti., ₺78.738; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺160.546.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 113 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Mec Kurumsal Hizmetler İnşaat Otomotiv San. Ve Tic.Ltd.Şti., ₺77.922, Edirne (11.02.2021)
- Temizlik Malzemeleri Mal Alımı — Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺80.000, Bingöl (28.01.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ VE EKİPMANLARI SATIN — Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺80.944, İstanbul (16.07.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →