Temizlik ve Yardımcı Hizmetler İle Çay Ocaklarında Personel Çalıştırılması
Temizlik ve Çevre HizmetleriTürkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Temizlik ve Yardımcı Hizmetler İle Çay Ocaklarında Personel Çalıştırılması" ihalesini İkra İnşaat Malz.Gıda.Taah.Tic.Ve San.Ltd.Şti 1.027.171,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/674358).
- İhale Kayıt No
- 2020/674358
- Kazanan firma
- İkra İnşaat Malz.Gıda.Taah.Tic.Ve San.Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺1.027.171
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 29.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/674358 · Sonuç tarihi: 29.01.2021
İhalenin konusu
01.02.2021-31.01.2022 tarihleri arasında 10 kişi ile temizlik, ve 6 kişi ile çay ocaklarının işletilmesi hizmetleri yaptırılacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 35 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
İkra İnşaat Malz.Gıda.Taah.Tic.Ve San.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →