Türkçe ve Yabancı Kitap Alımı
Basım ve YayınTürkçe ve Yabancı Kitap Alımı ihalesi (İKN 2021/295279) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/295279
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/295279 · Sonuç tarihi: 11.08.2021
İhalenin konusu
9190 Kalem Türkçe ve 200 Kalem Yabancı Kitap olmak üzere, toplam 9390 Kalem Kitap Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Türkçe | 9190 | Kalem |
| Yabancı Kitap olmak üzere, toplam 9390 Kalem Kitap Alımı | 200 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Kütüphane Ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi — ₺252.827 (3 istekli)
Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺97.158 (1 istekli)
Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Türkçe ve Yabancı Kitap Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, ₺252.827; 2. kısım: Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺97.158.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Basım ve Yayın
- 5 Kısım 2588 Kalem Basılı Kitap Alımı — Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺250.200, İstanbul (14.07.2022)
- Kırtasiye, Bayrak ve Atatürk Posteri Alımı — Esen Bayrak İmalatı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺248.300, Isparta (09.06.2026)
- Çınar Akademi YKS ve LGS Kursları Kitap Alım İşi — Ulutepe Danışmanlık İnsan Kaynakları ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺247.800, Kocaeli (03.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →