Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01-07-2022 ile 31-12- 2022 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere Taze Sebze ve Meyve Alınması İşi
Gıda ve İçecekSağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01-07-2022 ile 31-12- 2022 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere Taze Sebze ve Meyve Alınması İşi" ihalesini Savukduran Tarım Ürünleri Nak.Paz.Tic.Ltd.Şti. 2.562.950 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/475159).
- İhale Kayıt No
- 2022/475159
- Kazanan firma
- Savukduran Tarım Ürünleri Nak.Paz.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.562.950
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 28.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/475159 · Sonuç tarihi: 28.07.2022
İhalenin konusu
44 Kalem Taze Sebze ve Meyve Çeşitleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Gıda ve İçecek sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %46 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.562.950 — Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 9 ihalede ortalamanın (1.554.074,4 ₺) %65 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Savukduran Tarım Ürünleri Nak.Paz.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.309.535.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Savukduran Tarım Ürünleri Nak.Paz.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →