İtü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında Kullanılmak Üzere 01/09/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında Piliç Eti Ürünlerinin Satın
Gıda ve İçecekSağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İtü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında Kullanılmak Üzere 01/09/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında Piliç Eti Ürünlerinin Satın" ihalesini Orka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2.842.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/670609).
- İhale Kayıt No
- 2022/670609
- Kazanan firma
- Orka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.842.500
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 12.09.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/670609 · Sonuç tarihi: 12.09.2022
İhalenin konusu
Piliç Eti Çeşitleri 8 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Gıda ve İçecek sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %64 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.842.500 — Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 9 ihalede ortalamanın (1.554.074,4 ₺) %83 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Orka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 122 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺966.051.120.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.