İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01/09/2022-31/03/2023 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere Süt ve Süt Ürünlerinin
Gıda ve İçecek"İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfaklarında 01/09/2022-31/03/2023 Tarihleri Arasında Kullanılmak Üzere Süt ve Süt Ürünlerinin" ihalesinin sonucu (İKN 2022/727025). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2022/727025
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺3.225.570
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 06.10.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/727025 · Sonuç tarihi: 06.10.2022
İhalenin konusu
7 Kalem Süt ve Süt Ürünleri Çeşitleri.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Gıda ve İçecek sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %46 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺3.225.570 — Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 9 ihalede ortalamanın (1.554.074,4 ₺) %108 üzerinde.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.