01/01/2021- 31/12/2021 tarihleri arası 9 kişi ile 12 aylık Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Hizmet Alımı ihalesi
İş ve Danışmanlık HizmetleriKurumsal İletişim Daire Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından açılan "01/01/2021- 31/12/2021 tarihleri arası 9 kişi ile 12 aylık Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Hizmet Alımı ihalesi" ihalesini MAK Kurumsal Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi 929.259,54 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/555291).
- İhale Kayıt No
- 2020/555291
- Kazanan firma
- MAK Kurumsal Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺929.260
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 11.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/555291 · Sonuç tarihi: 11.12.2020
İhalenin konusu
01/01/2021-31/12/2021 tarihleri arasında 9 kişi ile 12 aylık Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺929.260 — Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu adına İş ve Danışmanlık Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (8.749.225,2 ₺) %89 altında.
- İdare hakkında: Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
MAK Kurumsal Yenilenebilir Enerji Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →