Kamu İhaleleri

2026 Yılı (01/03/2026-31/12/2026) TÜBİTAK Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Alımı İşi

İş ve Danışmanlık Hizmetleri

2026 Yılı (01/03/2026-31/12/2026) TÜBİTAK Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Alımı İşi ihalesi (İKN 2025/2310981) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2025/2310981
Kısım sayısı
2
İl
Ankara

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2310981 · Sonuç tarihi: 27.02.2026

İhalenin konusu

01.03.2026 - 31.12.2026 Tarihleri Arasında 3 Takım Lideri ve 18 Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ile Çağrı Merkezi Hizmeti Alımı

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Esas Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺15.463.793 (9 istekli)
Esas Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Esas Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺9.854.623 (9 istekli)
Esas Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →