34 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi
Elektrik Ekipmanları34 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi ihalesi (İKN 2026/338819) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/338819
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/338819 · Sonuç tarihi: 16.04.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.437.141.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺11.250
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺643.976
Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
34 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.250; 2. kısım: Linatek Elektronik Raylı Sistemler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺643.976.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 105 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Lıghtnıng Power Mühendislik Elektrik Ticaret Limited Şirketi, ₺11.555 (02.04.2026)
- 5 Kalem E5000 Alüminyum Profil Malzemesi — Uzmaksan Makina Sanayi ve Aluminyum İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺12.645 (10.04.2026)
- 48 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺16.183 (02.04.2026)
- 17 Kalem E5000 Muhtelif Elektrik Malzemesi — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.594 (09.04.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- ELEKTRİK MALZEMESİ VE MEKANİK MALZEME SATIN — Ekincigrup İnşaat Elektrik Hırdavat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.980, Kocaeli (19.03.2021)
- Aydınlatma Direği, Armatür ve Aydınlatma Yardımcı Malzemeleri Alımı — İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺11.754, Balıkesir (27.08.2020)
- METS Elektrik Malzemeleri (25 Kalem) — Fura Makina Endüstriyel Çözümler Limited Şirketi, ₺11.895 (15.08.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →