ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 01012020-31122020 tarihleri arasında 6 araç ile personel servisi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini S.S.Beçikop Minibüs Ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 251.475,84 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/607768).
- İhale Kayıt No
- 2019/607768
- Kazanan firma
- S.S.Beçikop Minibüs Ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺251.476
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Düzce
- Sonuç tarihi
- 31.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/607768 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
01.01.2020-31.12.2020 Tarihleri Arasında 6 Araç İle Personel Servisi (Teknik Şartnamede Ayrıntılı Olarak Belirtilmiştir.)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: S.S.Beçikop Minibüs Ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺968.905.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.