ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK KİLİS İL MÜDÜRLÜĞÜ 05/04/2021-31/12/2023 tarihleri arası 33 aylık süre ile 1 adet şoförlü araç kiralama hizmet alım işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Polatlar Taşımacılık Hayvancılık İnşaat Tarım Temizlik Medikal Gıda Kırtasiye ve Akaryakıt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 251.381,79 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/88913).
- İhale Kayıt No
- 2021/88913
- Kazanan firma
- Polatlar Taşımacılık Hayvancılık İnşaat Tarım Temizlik Medikal Gıda Kırtasiye ve Akaryakıt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺251.382
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kilis
- Sonuç tarihi
- 26.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/88913 · Sonuç tarihi: 26.03.2021
İhalenin konusu
Kilis SGK İl Müdürlüğünde 33 Ay Süre İle(05.04.2021-31.12.2023) 1 Adet Şoförlü Araç Kiralama İşi Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Polatlar Taşımacılık Hayvancılık İnşaat Tarım Temizlik Medikal Gıda Kırtasiye ve Akaryakıt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.948.263.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.