ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/353747) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/353747
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/353747 · Sonuç tarihi: 31.08.2020
İhalenin konusu
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Kumru İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Özel Eğitim Öğrenci/Kursiyer/Velilerin Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara Taşınma İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺251.418
2. kısım
Tinci Gıda Tar.Nak.Temz.Paz.Dağıtım San.Ve Tic.Ltd.Ş — ₺240.856
Tinci Gıda Tar.Nak.Temz.Paz.Dağıtım San.Ve Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺251.418; 2. kısım: Tinci Gıda Tar.Nak.Temz.Paz.Dağıtım San.Ve Tic.Ltd.Ş, ₺240.856.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Polatlar Taşımacılık Hayvancılık İnşaat Tarım Temizlik Medikal Gıda Kırtasiye ve Akaryakıt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺251.382, Kilis (26.03.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gözdem Turizm Otomotiv Taş.İnş.San.Tic.Ltd.Şti., ₺251.379, İzmir (08.09.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — S.S.Beçikop Minibüs Ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺251.476, Düzce (31.12.2019)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →