ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Elektrik EkipmanlarıELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/106997) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/106997
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/106997 · Sonuç tarihi: 21.03.2022
İhalenin konusu
Çeşitli Miktarlarda Elektrik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.Ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.563.233.
- İdare hakkında: MENDERES BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Görev Alanlarında Kullanılmak Üzere 2022 Yılı Elektrik Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺8.800 (4 istekli)
Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺305.787 (4 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺8.800; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺305.787.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Mavi Güvenlik Elektronik San.Tic.Ltd.Şti., ₺9.596, İzmir (17.03.2021)
- ELEKTRİK MALZEMESİ VE MEKANİK MALZEME SATIN — Ekincigrup İnşaat Elektrik Hırdavat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.980, Kocaeli (19.03.2021)
- Bingöl Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı Birimlere Mal ve Malzeme Alım İşi — Mikado İnşaat Giyim Hayvancılık Gıda Medikal Nakliye Temizlik İlaçlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺6.500, Bingöl (24.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →