Kamu İhaleleri

Giresun İli Görele İlçesi 522 Taşımalı İlk Ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 10 Taşıma Merkezi Okula 31/08/2020- 18/06/2021 Tarihleri Arası 186 İş Günü 48 Araç İle Günübirlik Taşıma İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Giresun İli Görele İlçesi 522 Taşımalı İlk Ve Ortaokul Öğrencisinin Taşıma Merkezi Seçilen 10 Taşıma Merkezi Okula 31/08/2020- 18/06/2021 Tarihleri Arası 186 İş Günü 48 Araç İle Günübirlik Taşıma İşi ihalesi (İKN 2020/355710) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2020/355710
Kısım sayısı
2
İl
Giresun

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/355710 · Sonuç tarihi: 27.08.2020

İhalenin konusu

MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Giresun İli Görele İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Taşıma Kapsamına Alınan 522 Öğrencilerin Taşıma 10 Taşıma Merkezi Okula 48 Araçla 186 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
O.Y.B. Turizm İnşaat - Gıda - Otomotiv - Petrol -Tem. San Tic Ltd Şti — ₺514.290
O.Y.B. Turizm İnşaat - Gıda - Otomotiv - Petrol -Tem. San Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Uğur Gıda İnşaat Nak.Teks.Ve Tur.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺728.739
Uğur Gıda İnşaat Nak.Teks.Ve Tur.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →