Kamu İhaleleri

Hakkari Merkez İlçesi ve Merkeze Bağlı Köyler ile Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 261 Özel Eğitim Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 74 Araç ve Rehber Per. Eşliğinde 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Hakkari Merkez İlçesi ve Merkeze Bağlı Köyler ile Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 261 Özel Eğitim Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 74 Araç ve Rehber Per. Eşliğinde 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi ihalesi (İKN 2026/1221513) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2026/1221513
Kısım sayısı
2
İl
Hakkâri

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1221513 · Sonuç tarihi: 28.08.2026

İhalenin konusu

Hakkari Merkez İlçesi ve Merkeze Bağlı Köyler ile Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 261 Özel Eğitim Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 74 Araç ve Rehber Personel Eşliğinde 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Meydan Müteahhitlik İnşaat Hafriyat Madencilik Turizm Nakliyat Pazarlama İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺25.863.293 (8 istekli)
Meydan Müteahhitlik İnşaat Hafriyat Madencilik Turizm Nakliyat Pazarlama İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Meydan Müteahhitlik İnşaat Hafriyat Madencilik Turizm Nakliyat Pazarlama İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺22.070.849 (8 istekli)
Meydan Müteahhitlik İnşaat Hafriyat Madencilik Turizm Nakliyat Pazarlama İthalat İhracat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →