Kamu İhaleleri

Hakkari Merkez İlçesi Merkez ve Köylere Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 1882 İlk/Ortaokul Öğrencilerinin 17 Taşıma Merkezi Okula 164 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026- 25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Hakkari Merkez İlçesi Merkez ve Köylere Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 1882 İlk/Ortaokul Öğrencilerinin 17 Taşıma Merkezi Okula 164 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026- 25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi ihalesi (İKN 2026/1196221) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2026/1196221
Kısım sayısı
3
İl
Hakkâri

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1196221 · Sonuç tarihi: 28.08.2026

İhalenin konusu

Hakkari Merkez İlçesi ve Merkeze Bağlı Köyler ile Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 1882 İlk/Ortaokul Öğrencilerinin 17 Taşıma Merkezi Okula 164 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026- 25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
ND Groups Gıda İnşaat Elektrik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺16.380.500 (6 istekli)
ND Groups Gıda İnşaat Elektrik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
ND Groups Gıda İnşaat Elektrik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺19.394.150 (6 istekli)
ND Groups Gıda İnşaat Elektrik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
3. kısım
ND Groups Gıda İnşaat Elektrik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺12.452.800 (6 istekli)
ND Groups Gıda İnşaat Elektrik Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →