Hakkari Merkez İlçesi ve Merkeze Bağlı Köyler ile Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 446 Ortaöğretim Öğrencilerinin 14 Taşıma Merkezi Okula 35 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriHakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan "Hakkari Merkez İlçesi ve Merkeze Bağlı Köyler ile Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 446 Ortaöğretim Öğrencilerinin 14 Taşıma Merkezi Okula 35 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi" ihalesini Erçelik Taşımacılık Yemek İnşaat Petrol Nakliye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Metiga Kurye Hizmetleri Turizm Gıda İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı 12.217.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/1230878).
- İhale Kayıt No
- 2026/1230878
- Kazanan firma
- Erçelik Taşımacılık Yemek İnşaat Petrol Nakliye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Metiga Kurye Hizmetleri Turizm Gıda İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺12.217.500
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Hakkâri
- Sonuç tarihi
- 31.08.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1230878 · Sonuç tarihi: 31.08.2026
İhalenin konusu
Hakkari Merkez İlçesi ve Merkez Köyler ile Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 446 Ortaöğretim Öğrencisinin 14 Taşıma Merkezi Okula 35 Araç ile 181 İş Günü (14 Eylül 2026-25 Haziran 2027 Tarihleri Arası) Taşınması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %32 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺12.217.500 — Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 6 ihalede ortalamanın (18.063.182,1 ₺) %32 altında.
- İdare hakkında: Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.