İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfak ve Yemekhanelerinde 01/02/2020-31/01/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Temizlik Malzemeleri
Gıda ve İçecekSağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü Mutfak ve Yemekhanelerinde 01/02/2020-31/01/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Temizlik Malzemeleri" ihalesini Morbuz Organizasyon Limited Şirketi 360.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/608351).
- İhale Kayıt No
- 2019/608351
- Kazanan firma
- Morbuz Organizasyon Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺360.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 14.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/608351 · Sonuç tarihi: 14.01.2020
İhalenin konusu
39 Kalem Temizlik Malzemeleri.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺360.000 — Sağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (533.845,9 ₺) %33 altında.
- Kazananın karnesi: Morbuz Organizasyon Limited Şirketi, kayıtlarımızda 19 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺14.823.157.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Morbuz Organizasyon Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →